Home Credit – Hotovostní půjčkaRádi byste měli extra peníze rychle? Postrádáte peníze na pro vás důležité věci, anebo vás překvapila katastrofa, kvůli které jste se vydali z úspor a potřebujete mít nějaké peníze v záloze?Mohli jste se rozhodnout, že spoření není pro vás ideální cestou, ale raději si půjčíte a budete obstarávat pravidelné splátky, na kterých se dohodnete s poskytovatelem půjčky. Ano, žádost o půjčku může mít různé důvody a nebankovní společnosti posuzují žádosti individuálně. Není třeba uvádět na co si půjčíte. Hotovostní půjčky zajišťuje také společnost Home Credit.

Výše půjčky: Od 10 000 do 150 000 Kč.

Kdo si může půjčit: Půjčení peněz od Home Credit může absolvovat každá plnoletá fyzická osoba se stálým příjmem. K žádosti budou potřeba doložit dva doklady totožnosti. Občané České republiky musí mít platný občanský průkaz + jeden další doklad – může se například jednat o rodný list, řidičský průkaz, zbrojní průkaz, cestovní pas apod. Zaměstnanci a OSVČ si připraví k předložení údaje o firmě. Bude nutné sdělit přesný název firmy, telefon, IČO a adresu. Nepožaduje se přímo potvrzení o příjmu, ale tyto údaje se uvádí v žádosti.

Na co si mohu půjčit: Jedná se o bezúčelovou půjčku a peníze můžete využít na cokoliv.

Splatnost půjčky: Splatnost se dá sjednat na období od 12ti do 48 měsíců. V případně zájmu o předčasné splacení se po vás nebude vyžadovat uhrazení extra poplatků.

Poplatky: bez poplatku předem za vyřízení a posouzení půjčky

Ručení: bez ručitelů a bez zástav na majetek

Roční úrok: Úročení je dáno konkrétně podle částky a doby splatnosti.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka se dá snadno vyřídit online, kde na internetových stránkách objevíte formulář. Dále se vyřizuje i telefonicky nebo na poště. Jakmile se schválí online půjčka, obdržíte dvě vyhotovení smlouvy poštou či do emailové pošty. Po podpisu vrátíte jedno vyhotovení smlouvy zpět spolu s požadovanými dokumenty. Poté následuje vyplacení půjčky na vaše bankovní konto. Až dojde ke schválení telefonické půjčky, budou vám zaslány dvě vyhotovení smlouvy poštou nebo kurýrní službou. V případě zájmu o vyplacení půjčky hotově, si dojdete spolu s dokumenty na pobočku České pošty.

Rychlost poskytnutí peněz: Po podepsání smlouvy ihned v hotovosti na poště. Je možný i převod peněz na váš účet v bance.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se poskytuje bez ručitelů a nejsou vyžadovány poplatky předem. Sjednání půjčky probíhá telefonicky, ale také osobně na poště nebo online způsobem. Lze si sjednat pojištění výdajů a do 14ti dnů odstoupit od smlouvy.I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]