CreditON – půjčka do 10 000 KčcreditonChápete už paniku, která se vynořuje, když dojdou peníze? Najednou se vám začnou v hlavě promítat způsoby, jak získat extra peníze. Možná je i najdete, ale půjde o okamžité řešení? Většině lidem stačí získat nějaké peníze před výplatou, kdy se rozpočet už snažil hodně snížit, někdy úplně vyprázdnit. CreditON poskytuje rychlé půjčky, které vám mohou na krátkou dobu pomoci z nejhoršího.Výše půjčky: K dispozici je vám až 10 000 Kč z půjčky. Noví žadatelé však mají omezení  – půjčka je maximálně 3.500 Kč. Pokud vše řádně a včas zaplatíte, počítejte s příští půjčkou  v částce až 5.000 Kč, třetí půjčka už je povolena na maximum, to jest 10.000 Kč.

Kdo si může půjčit: Není podmínky, aby se dokládal váš pravidelný příjem. Půjčky jsou proto u CreditON vhodné i pro nezaměstnané jedince, osoby s rodičovskými příspěvky a se starobními a invalidní důchody. Půjčení je dostupné i plnoletým studentům apod.

Na co si mohu půjčit: Peníze z půjčky utraťte podle potřeby – u půjčky se neuvádí účel.

Splatnost půjčky: se splatností až třicet dní

Poplatky: Jakmile bude zpracována vaše první žádost, je nutné odeslat ověřovací poplatek 1 Kč – převedete ho na jeden z účtů společnosti CreditON. Potom dojde k samotnému rozhodnutí, zda obdržíte půjčku. Jiné poplatky za vyřízení žádosti se nepožadují.

Ručení: půjčka bez ručitele

Výše úroku: Internetové stránky společnosti jsou stvořeny tak, aby bylo snadné si najít, kolik budete platit úroky (poplatky) vzhledem k určité půjčené částce. Například zažádáte o 2000 Kč, poplatek z této částky půjčky bude 321 Kč.

Možnost sjednání půjčky: Půjčka je dostupná z domova – postačí registrace a vyplnění online formuláře požadovanými údaji.

Rychlost poskytnutí peněz:  Peníze lze mít do třiceti minut od schválení – tentýž den. Posílají se  na bankovní účet, ale je možné požádat i poslání poštovní poukázkou.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčka se vyřizuje svižně a rychle, bez zbytečného papírování. Nejsou potřeba ručitelé ani dokládání příjmů. Sami si zvolíte, jestli se vám peníze převedou na účet v bance, nebo poštovní poukázkou. Přidělení půjčky je částečně automatizované.I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]