Česká spořitelna – Půjčka



Česká spořitelna - PůjčkaNa vaše bankovní konto se přilepila smůla a nikdy tam neobjevíte tolik peněz, kolik skutečně potřebujete? Jestliže vám systém spoření nepřirostl nijak k srdci a prostě ho nezvládáte, můžete zkusit se zadlužit a dohodnutá splátka půjčky vám bude každý měsíc odečtena z vašeho bankovního účtu. Česká spořitelna má s půjčkami a úvěry různých druhů mnohaleté zkušenosti. Poskytování není nijak složité a obdržíte je za velmi krátký čas.



Výše půjčky: Od 20 000 do 600 000 Kč

Kdo si může půjčit: Půjčku si mohou dovolit občané ČR, kteří mají možnost doložit svůj příjem. Na pobočku banky přijdete s průkazem totožnosti – občanským průkazem či cestovním pasem. V případě, že vlastníte běžný účet u České spořitelny a převádí vám tam peníze od zaměstnavatele, není nutné dokládat potvrzení od zaměstnavatele s uvedením průměrného měsíčního příjmu. Potvrzení o příjmech doložíte, pokud máte účet u jiné banky.

Na co si mohu půjčit: Půjčka je vhodná na cokoliv – neudává se účel poskytnutí.

Splatnost půjčky: Splácení je možné až do sedmi let. Výše a datum splátek si můžete sami určit. Celá doba trvání půjčky je spojena se splátkou o stejné výši a s pevnou úrokovou sazbou.

Poplatky: Přijetí, posuzování a zhodnocení úvěru činí jedno procento z požadované částky, maximálně 5000 Kč. Správa úvěru stojí 59 Kč měsíčně. Potvrzení o zůstatku na účtu dle žádosti klienta stojí 500 Kč. Uhrazení nákladů, představujících mimořádnou splátku úvěru (pro úvěry sjednané od 1.1.2011 – méně než 1 rok do ukončení 0,5% z výše mimořádné splátky, více než 1 rok (včetně) do ukončení) – činí 1% z výše mimořádné splátky.

Ručení: bez zajištění, může být žádán ručitel/ručitelé

Roční úrok: Úroková sazba je proměnlivá vzhledem k výši půjčky a době splácení. Po sjednání půjčky bude však úrok stejný až do zaplacení celé půjčky.

RPSN: Je proměnlivé – záleží na půjčené částce a na době splácení.

Možnost sjednání půjčky: Půjčku si sjednáte na některé z poboček České spořitelny. Zde se můžete více seznámit s konkrétními podmínkami. Posléze dojde k posouzení a vyhodnocení půjčky. Jakmile podepíšete smlouvu, budou vyplaceny peníze – hotově nebo převodem na účet. Vše je otázkou několika minut.

Rychlost poskytnutí peněz:  Po schválení půjčky a podepsání smlouvy se peníze předají hotově na pobočce, nebo se převedou na váš bankovní účet.

Výhody půjčky od společnosti: Půjčku získáte na cokoliv potřebujete – nejedná se o účelovou půjčku. Obdržení půjčky je rychlé a zároveň snadné i pro vyšší sumy. Peníze budete mít připravené v hotovosti, nebo se převedou na váš běžný účet v bance. K půjčce můžete sjednat pojištění schopnosti splácení. Úroková sazba je daná po celou existenci úvěru.



I půjčky od společnosti Home Credit jsou zárukou spolehlivého jednání a jasně daných pravidel, které vás nemohou překvapit. Podmínky pro splácení půjček jsou přesně definované ve smlouvě, kterou podepisujete před získáním půjčky. Využijte seriozní půjčku mějte jistotu, že vás nic nepřekvapí.

Finanční novinky:

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

Poctivá půjčka od Via SMS s.r.o. boduje

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push({}); Když vám někdo nabízí půjčku zcela zdarma a navíc za velice mírných podmínek, není důvod, proč toho nevyužít. Seznamte se s nabídkou od Via SMS s.r.o.... 
[Celý článek]

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

SEO optimalizace – aby Váš web byl vidět

Utratili jste nemalé peníze za vlastní web? V tom případě jste jistě čekali velmi pozitivní výsledky prostřednictvím návštěvnosti. Pokud se ale nedostavují, může to být nepříjemný problém. Důležitou roli v úspěchu... 
[Celý článek]

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit nabízí krátkodobé půjčky

Click Credit s.r.o. je nebankovní společností skupiny Home Credit. Tímto je jasné, že jde o kvalitního a spolehlivého poskytovatele půjček. Click Credit se soustředí na půjčky s krátkodobou splatností o maximální... 
[Celý článek]

Bezhotovostní půjčka od Provident

Bezhotovostní půjčka od Provident

Všichni zájemci o půjčky rádi uvítají snadné a rychlé půjčky. Určitá jistota při výběru společnosti poskytující půjčky nejrůznějšího charakteru je jistě velkým plusem. K ověřeným společnostem patří... 
[Celý článek]